blank

Daha sağlıklı, zinde, ideal kiloda bir beden için!

Zayıf olmak sizi mutsuz mu ediyor? İdeal kilonuzun altındaysanız ve görünümünüzden memnun değilseniz kilo alma programımıza başvurabilirsiniz. Düşük kiloda olmak, vücudunuzda bazı vitamin ve minerallerin yetersiz kalmasına, kadınlarda adet döngülerinin bozulmasına, halsizliğe, saç ve tırnak güçsüzlüğüne neden olabilir. Ayrıca, ideal kilonuza ulaştığınızda, artan kas ve yağ oranınızla beraber, dış görüntünüz daha iyi olacaktır. 

Öncelikle düşük kilolu olmanızın altında yatan nedeni araştırmak için sizden kan tahlilleri istiyor ve sonuçlara göre sizi uzman bir doktora yönlendiriyoruz. Ardından beslenme alışkanlıklarınızı tespit ediyoruz. Vücut analiz cihazı ile metabolizma hızı, su, kas ve yağ ölümünüzü yapıyoruz. Size özel beslenme programı oluşturarak, sizi haftalık takibe alıyoruz.

Her görüşmemizde, beslenme listeleriniz yenileniyor. Programları, günlük yaşantınıza, çalışma saatlerinize, sevip sevmediğiniz besinlere göre birlikte hazırlıyoruz. Süreç boyunca beslenme programınızla ilgili sormak istediğiniz her şey için bana ulaşabiliyorsunuz. 

Her hafta yapacağımız vücut su, kas ve yağ ölçümleri ile sonuçtaki olumlu değişimi zaman içerisinde siz de göreceksiniz!