blank

Çocuklarımızın Sağlığı En Büyük Dileğimiz!

Her anne baba için çocuğunun sağlıklı beslenmesi, ideal kiloda olması büyük önem taşır. Günümüzde çocuklar maalesef kötü besleniyor ve oldukça hareketsiz. Bunların sonucu ortaya çıkan obezite, çocukluk çağında önüne geçilmesi gereken bir hastalık. Çocuğunuzun kilo problemi olmasa bile, yeterli ve dengeli beslenme alışkanlıkları kazanması için programa başvurabilirsiniz.

Çocuğunuzla ofis görüşmelerimiz haftalık oluyor. Her hafta vücut analiz cihazım ile metabolizma hızı, vücut su, kas ve yağ oranı ölçümü yapıyorum. Persentil eğrilerinden  mevcut olan ve olması gereken de kilo ve boy oranı hakkında sizi bilgilendiriyorum. Beslenme programını sizin eşliğinde birlikte hazırlıyoruz. Aylık okul menülerini kontrol ediyor, okul yemekhanesinde çıkan yemeklere göre programı oluşturuyorum. Evde pişen yemeklerle ve dışarıda seçebileceği yiyeceklerle ilgili sizleri ve çocuğunuzu detaylıca bilgilendiriyorum.

Çocuğunuz su içme alışkanlığı kazanma ve spor yapma konusunda teşvik ediyorum. Süreç boyunca beslenme programıyla ilgili sormak istediğiniz her şey için bana her zaman ulaşabiliyorsunuz. 

Sağlıklı beslenme sürecinde çocuğunuza bir diyetisyen abla rolü ile yaklaşıyor, ideal kiloya ulaşmasını ve ömür boyu kazanacağı alışkanlıklar edinmesini sağlıyorum.